Знайди свій професійний шлях: день відкритих дверей для учнів 8-10 класів

6 квітня УКУ запрошує учнів 8-10 класів на День відкритих дверей. Традиційно у програмі – спілкування зі студентами бакалаврських програм вишу. Але вперше основною частиною події стануть мотиваційні майстер-класи від випускників та провідних HR-ів Львова.

У свій перший профорієнтаційний День відкритих дверей для учнів 8-10 класів УКУ відкриє двері о восьмій ранку. Після реєстрації у Центрі Шептицького усі охочі познайомляться з УКУ під час екскурсій академ-містечком. А вже з десятої ранку розпочнеться спілкування з випускниками УКУ та провідними HR-ами Львова, які поділяться зі школярами власними надихаючими історіями успіху та зможуть дати пораду чи застерегти від типових помилок і труднощів у пошуку професійного шляху.

Одним з запрошених гостей стане Андрій Андрушків, який закінчив програму з Богослов’я в УКУ, але вирішив пов’язати своє життя з громадським сектором та сьогодні є керівником проекту “Чітко” у громадській організації “Центр UA”. Як навчання на Філософсько-богословському факультеті повпливало на його вибір та що треба, щоб стати одним з найхаризматичніших аналітиків України – Андрій розкаже вже цієї суботи.

О 12:00 розпочнеться блок коротких майстер-класів, які для майбутніх вступників проведуть студенти університету. Під час цих презентацій школярі дізнаються про тверді та м’які навички, які є необхідними для сучасних професіоналів та які можна опанувати під час навчання в УКУ. У цей час усі батьки, які завітають на ДВД, зможуть приєднатися до дружньої розмови за кавою з працівниками відділу рекрутингу УКУ та поставити їм усі питання, пов’язані зі вступом в університет та побудовою кар’єри.

Традиційно День відкритих дверей завершиться Ярмарком навчальних програм, де вже у неформальній атмосфері майбутні вступники зможуть поговорити зі студентами про вступ, процес навчання та загальні враження від університету.  

За словами керівника проектів та програм Відділу рекрутингу Остапа Мачинського, такий формат події дозволить зрозуміти і батькам, і майбутнім студентам, що запорукою успішної кар’єри у сучасному світі є не лише академічні знання, які пропонують класичні університети, а й комплекс різноманітних навичок, які кожен самостійно випрацьовує протягом життя. “Проте серед пріоритетів сучасного університету має бути не лише сильна академічна база, а й створення плідного грунту для саморозвитку студентів”, – додав Остап Мачинський.

Нагадуємо, що попередня реєстрація на подію – обов’язкова. Зареєструватися можна тут.

Зустрінемося вранці 6 квітня у Центрі Шептицького, запрошуйте з собою друзів та батьків!

Програма заходу:

***взято із офіційного сайту Українського католицького університету
https://ucu.edu.ua/news/znajdy-svij-profesijnyj-shlyah-den-vidkrytyh-dverej-dlya-uchniv-8-10-klasiv/?fbclid=IwAR3DSjetEe0pAYp-WrOcZemxp-stZb8Sf6sWsAVf5_AqMqLgCnFAfnyAcY8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *