Звіт Пустомитівського міського голови

Вчора, 27 січня, у Народному домі міста Пустомити відбувся звіт міського голови Олега Серняка про роботу Пустомитівської міської ради у 2019 році, виконання місцевого бюджету на 2019 рік та основні напрямки роботи міської ради у 2020 році. На цю подію також прибули й керівники району, багатьох установ, підприємці та активні жителі міста Пустомити та села Наварія.

У своїй доповіді міський голова прозвітував про доходи 2019 року у міський бюджет, які становили 52,8 млн грн. Окреслив виконані роботи минулоріччя в напрямку: реконструкції очисних споруд, реконструкції спортивних майданчиків зі штучним покриттям на вул. Вознесіння (Д.Дяченко) у м. Пустомити, реставраційних робіт парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ХІХст.», проведені роботи з благоустрою адміністративної будівлі міської ради. Також  роботи з благоустрою втілені на  центральній площі с. Наварія, території  біля Народного дому цього ж населеного пункту, вулицях  Садовій, С. Наливайка, Луговій, М. Рильського, І. Кандиби у м. Пустомити. Прокладено нові тротуари в центральній частині міста, озеленено території вул. Шевченка та кладовища у мкр. Глинна. Також відбулось співфінансування облаштування безпечних переходів на вулицях Вознесіння та Лісневицькій та капітальний ремонт благоустрою біля Народного дому мкр.Лісневичі.

Окрім цього, Олег Володимирович окреслив загальні видатки з благоустрою та житлово-експлуатаційного господарства (Пустомитівське міське житлово-комунальне підприємство)  у сумі 7,7 млн. грн. та загальні видатки на водопровідно-каналізаційне господарства (Комунальне підприємство «Пустомитиводоканал») – 2,7 млн. грн.

146,5 тис. грн. – загальні видатки у 2019 році місто витратило на розробку  містобудівної документації та проведення заходів із землеустрою. На спортивні події у Пустомитах та Наварії було витрачено 157,2 тис. грн.( проведення турнірів з футболу, баскетболу, шахів, велоспорту, веслування, підтримка ФК «Пустомити». Святкові події обійшлись місту у 91,5 тис. грн.( День міста, державні свята, Фестиваль «Кольорове місто», Свято Миколая).

Окремо варто виділити й відкриття австрійської частини меморіалу на Глинському кладовищі, роботи на якому були успішно завершені спільними зусиллями керівників міських та  районних та обласних рівнів.

Особливо була відзначена робота з громадськістю. Адже саме завдяки громадським організаціям та небайдужим мешканцям міста  Пустомити та села Наварії, було реалізовано безліч проектів дитячо-спортивних майданчиків  та проект  встановлення камер  відеоспостереження. Усі активісти на ініціативні групи отримали подячні грамоти від міського голови.

Також міський голова поділився планами на 2020 рік: проектами та ідеями, які неодмінно буде старатись втілювати Пустомитівська міська рада. Подякував за спільну плідну співпрацю і депутатам й керівникам району, представникам області, відзначивши, що лише спільно можна дійти до поставленої мети.

Наприкінці доповіді усі присутні мали змогу переглянути промо-ролик про місто Пустомити та село Наварія. Опісля відбулась жвава розмова за схемою «запитання-відповідь».

Ознайомитись з презентацією звіту міського голови можна за посиланням: Звіт 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *