125-ті роковини від Дня народження Василя Кучабського

Сьогодні у 125-ті роковини від Дня народження Василя Кучабського, українського історика, публіциста, політика, громадського і військового діяча; учасника Першої світової війни у складі Українських січових стрільців, автора перших українських підручників з військової справи, дійсного члена Наукового товариства ім. Шевченка у Пустомитах було відкрито та освячено меморіальну дошку на його честь.

Завдяки старанням новообраного депутата Петра Кузьмина, ініціативі та підтримці Пустомитівського РО ВТ «Просвіта ім Т.Г. Шевченка, дирекції Пустомитівської ЗОШ 2 ім.Василя Кучабського, Пустомитівської районної державної адміністрації, Пустомитівської районної ради, Відділу культури Пустомитівської РДА та Пустомитівській міській раді пам’ять про видатного пустомитівчанина була гідно вшанована.

Проте на меморіальній дошці пустомитівчани не зупинятимуться, а старатимуться, щоб у місті постав й гідний пам’ятник такому діячу.Нехай ця таблиця буде дороговказом до Ваших домівок, а ім’я Василя Кучабського, такої різносторонньої людини, завжди буде приводом, аби і нам задуматись, щоб кожен пригадав й свої таланти, і щоб ми їх розвивали на славу нашого міста та на славу України, – влучно зазначив міський голова Олег Серняк.

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13