Громадські слухання

Пустомитівська міська рада згідно рішення №2102 від 23.06.2020 року, інформує про проведення громадського обговорення щодо розроблення детального плану території між вулицею Луговою та В.Кучабського у м.Пустомити. Пропозиції приймаються в Пустомитівській міській раді протягом місяця .

Пустомитівська міська рада проводить:

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ між вул. І.Мазепи та землекористуванням Львівської залізниці у м. Пустомити, Пустомитівського р-ну, Львівської обл.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ МІЖ ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯМ ПІДПРИЄМЦЯ ЧЕМЕРИСА В.Б. У М. ПУСТОМИТИ, ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ МІЖ ВУЛИЦЕЮ М.ГРУШЕВСЬКОГО ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯМ ЛЬВІВСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ У М. ПУСТОМИТИ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ознайомитися з містобудівною документацією та подати пропозиції і зауваження можливо за адресою: м.Пустомити, вул. Михайла Грушевського, 60 у приміщенні міської ради або за телефоном: 4-11-69 або e-mail: pustomyty_rada@ukr.net.

Пропозиції приймаються у Пустомитівській міській раді до 11 червня 2020 року.

Громадські слухання кварталу житлової забудови по вул. Новий світ у м.Пустомити

ЗАВАНТАЖИТИ

Громадські слухання Детальний план території між вулицями Відродження та Д. Дяченко (Вознесіння) в м. Пустомити.

ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

Громадські слухання щодо перейменування вулиці Д.Дяченко на вулицю Вознесіння

Лютий 11 @ 17:00 – 19:00, в приміщенні міської ради

Пустомитівська міська рада оголошує громадські обговорення, у зв’язку зі зверненням парафіян та настоятеля храму Вознесіння Господнього УАПЦ та мешканців вул.Даші Дяченко в м.Пустомити про перейменування вулиці Даші Дяченко на вулицю Вознесіння, враховуючи постанову Кабінету міністрів України “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ним закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”.
Просимо усіх охочих подавати свої пропозиції та зауваження до 11 лютого 2019 року до Пустомитівської міської ради, за адресою: м.Пустомити, вул.М.Грушевського,42, або на нашу електронну адресу: pustomyty_rada@ukr.net!
Запрошуємо усіх охочих прийти, висловити свою думку та разом прийняти рішення!

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Пустомитівська міська рада інформує, що 26 червня проводитиметься громадське обговорення, яке відбудеться в приміщенні Народного дому о 18.00

Предмет обговорення – врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детального плану території для будівництва та обслуговування індустріального парку між автодорогою Т-14-16 та землями Львівської залізниці у місті Пустомити Львівської області.

Містобудівна документація розроблена на підставі рішення Пустомитівської міської ради від 21.03.2017 р. № 502.

Розробником детального плану території є ПП «Інститут містобудування та архітектури».

Мета і завдання містобудівної документації: аналіз існуючої забудови та розробка варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельних ділянок.

Ознайомитися з містобудівною документацією та подати пропозиції і зауваження можливо за адресою: м.Пустомити, вул.Грушевського,42 у приміщенні Пустомитівської міської ради, або за телефоном: 0 (230) 4 23 71

СХЕМА ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ

“Пустомитівська міська рада проводить громадське обговорення щодо внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури  м.Пустомити та с.Наварія.

З чинним Порядком та проектом внесення змін до нього можна ознайомитися тут і тут  або у приміщенні Пустомитівської міської ради за адресою: м.Пустомити, вул. Михайла Грушевського, 34.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються у письмовому вигляді до 28.05.2018р. у приміщенні Пустомитівської міської ради або на електронну скриньку за адресою: pustomyty_rada@ukr.net з темою повідомлення “Пайова участь”.”

Пустомитівська міська рада проводить:

Громадські слухання присвоєння назви вулиці, яка знаходиться між вулицями Михайла Грушевського та Павла Тичини у місті Пустомити (що з’єднує мікрорайон Лісневичі з центральною частиною міста), імені Володимира Зейлика

Пропозиції приймаються у Пустомитівській міській раді з 5 березня до 13 квітня 2018 року.

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13