Онлайн-запис на реєстрацію та зняття з місця проживання

Шановні мешканці!

Відтепер, Ви можете зареєструватися онлайн, щоб подати документи на реєстрацію місця проживання, заповнивши коротку форму за посиланням:

https://goo.gl/forms/E9e1stBsqTnQ0Ry22

Окрім цього, Ви можете самостійно заповнити заяву, взірці яких є запропоновані нижче і, таким чином, уже прийти з повним пакетом документів на призначений для Вас день та годину!

Згідно пункту 18 «Правил реєстрації місця проживання» для отримання прописки необхідно подати наступний пакет документів:

заяву про реєстрацію місця проживання
квитанцію про сплату адміністративного збору
військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку)
заяву про зняття з реєстрації місця проживання (у разі здійснення прописки одночасно з випискою з попереднього адреси)
документ, до якого вносяться відомості про місце проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення на постійне проживання; вид на проживання, посвідчення біженця і т.д.)
документи, що підтверджують право особи на проживання в квартирі, будинку. Це можуть бути документи на право власності, рішення суду про надання права користування житловим приміщенням, договір оренди або інші документи. У разі якщо таких документів немає, реєстрація може здійснюватися тільки за згодою власника житла (якщо власників кілька – за згодою всіх власників)
При реєстрації за згодою власника потрібно його присутність при подачі заяви. Також він повинен мати при собі документи, що засвідчують особу і право власності на житло, в яке здійснюється прописка.

Також, необхідно принести оригінали та копії паспорту та право власності на будинок/квартиру (якщо реєструються діти, то потрібно свідоцтво про народження )

Щодо всіх вищенаведених документів необхідно зробити копії і прийти із оригіналами (для переконання у відповідності)

Зразок заяви про реєстрацію місця проживання

Зразок заяви про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини

Зразок заяви про зняття з реєстрації місця проживання

Взірці заповнених заяв

Взірці заповнених заяв

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13