Пустомити – наша спадщина

Сьогодні у приміщенні міської ради відбулось зібрання щодо підготовки науково-популярного журналу «Наша спадщина» (Пустомити та Наварія).

Науково-популярний журнал «Наша спадщина» створено у 2014 році. Засновником і видавцем на той час був відділ охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської  ОДА спільно з міжнародним центром охорони культурної спадщини в м. Жовкві, головний редактор журналу Андрій Левик, керівник відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської  ОДА.

Журнал є періодичним виданням. Виходить один раз у квартал. Головною метою журналу є полуляризація вивчення та збереження культурної спадщини України. На сторінках журналу висвітлюються питання та матеріали, пов‘язані із науковими дослідженнями об‘єктів культурної спадщини, їх збереження, пристосування.

Сподіватимемось, що спільними зусиллями ми проробимо колосальну працю зі збору та групування інформації, аби наші нащадки пишались нашою історією, походженням та, звісно, щоб їм не було соромно за Нашу спадщину!

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13