Відбувся перегляд “Незламні”

Вчора, 19 травня, відбулася довгоочікувана прем’єра фільму “Незламні”

Картина знята за спогадами, які знайшли в Городку про героїв ОУН – Василя Біласа та Дмитра Данилишина.

Сюжет розповідає про задум групи Організації Українських Націоналістів нападу на пошту.

Все починається із розповіді про пацифікацію, про пригноблення поляками українців та про небайдужих, котрі зажадали кращої долі для рідної землі. Далі, сюжет розвивається просто неймовірно: акторами чудово зображено сцени нападу, перестрілок, втечі, перебування у в’язниці, муки від рук польських окупантів. Фінал картини – суд над Біласом та Данилишином і винесення їм смертного вироку.

Глядачі були вражені майстерністю акторів, їхніми емоціями. Головною особливістю фільму є те, що він знятий аматорами, але які дуже закохані у цю справу. Головним ідейним затійником виступає отець Михайло Греділь з Городка. Власне, він виступає не тільки режисером, а й оператором, монтажником та одним із сценаристів. На початку, отець розповів, чому взявся знімати фільм та про його важливість для молодого покоління.

Багато глядачів відзначали рівень якості самої картини вже по закінченню фільму.

Дуже приємно було спостерігати за повним залом, який із захопленням переглядав картину та невтомно аплодував після фільму головним героям, які є з нашого міста – Назару і Владу Плебанським та Дмитру Цебаку.

У свою чергу, зичимо усім акторам та знімальній групі подальших творчих успіхів, адже тепер їх чекають перегляди на кінофестивалях!

https://youtu.be/ZVXT0Y_x2Z8

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13